افتخارات و گواهینامه ­ها

با توجه به خشکسالی‌های اخیر و واقع‌شدن کشور ایران بر روی کمربند خشک و نیمه‌خشک کره زمین توجه به مصرف صحیح نهاده‌های باارزشی همچون آب اهمیتی دوچندان یافته است. لذا در سراسر دنیا بسیاری از نهاد‌های فعال در حوزه کشاورزی و بخصوص فضای سبز در حال  حرکت به سمت استفاده بهینه از آب می‌باشند. بر این اساس در سال‌های اخیر، در ایران نیز مجموعه‌های فعال علمی به‌منظور حفظ فضای سبز در شرایط بحرانی کمبود آب در حال شکل‌گیری و فعالیت می‌باشند.

شرکت پایامنظر زنده‌رود باهدف منظرسازی کم‌نیاز به آب، تولید و عرضه انواع گیاهان بومی، سازگار با شرایط کشور عزیزمان ایران  و همچنین ارائه خدمات در حوزه فضای سبز در جهت استفاده بهینه از منابع باارزش آبی فعالیت خود را تحت پشتیبانی و راهنمایی جناب آقای دکتر نعمت الله اعتمادی استاد گروه باغبانی دانشکده کشاورزی دانشگاه صنعتی اصفهان آغاز نموده است. این مجموعه با بهره‌مندی از دانش روز دنیا همراه به‌کارگیری متخصصین مجرب در زمینه‌های مرتبط با طراحی منظر و تولید گیاهان بومی، سازگار و مقاوم به شرایط نامساعد محیطی در حال ارائه انواع خدمات نوین و به‌صرفه درزمینه فضای سبز می‌باشد.

بخشی از دستاوردهای مهم شرکت پایا منظر زنده رود عبارت است از:

  • شرکت پایامنظر زنده‌رود در سال ۱۴۰۱ موفق به دریافت تأییدیه شرکت‌های دانش‌بنیان از نوع دو توسط معاونت علمی و فناوری و اقتصاد ریاست جمهوری برحسب محصول دانش‌بنیان چمن بومی بانام چمن آفریقایی ژنوتیپ 88  (Cynodon dactylon) (چمن کم‌نیاز به آب)  در حوزه فناوری زیستی، کشاورزی و صنایع غذایی گردید، که تمامی اطلاعات و شناسنامه شرکت پایامنظر زنده‌رود در سامانه دانش‌بنیان برای شما عزیزان قابل‌مشاهده می‌باشد.
  • همچنین در بخش تولید چمن تحقیقات چندین ساله آقای دکتر اعتمادی به‌عنوان محصول دانش‌بنیان چمن بومی بانام چمن آفریقایی ژنوتیپ 88 (Cynodon dactylon) ( کم‌نیاز به آب) در چهل و هشتمین رویداد ایده شو با موضوع محیط‌زیست و منابع طبیعی موفق به دریافت لوح تقدیر طرح ویژه رفع چالش‌های زیست‌محیطی اصفهان گردید.
  • در بخش تحقیقات نیز فعالیت‌های جناب آقای دکتر رحیم امیری خواه (دکترای تولید و اصلاح گیاهان زینتی مدیر بخش تحقیق و توسعه) تحت نظارت دکتر نعمت‌الله اعتمادی منجر به تولید محصولی با عنوان چمن چمانواش بلند ابلق منتج شده که بسیار مقاوم به کم‌آبی است که به‌عنوان پوستر برتر پنجمین کنگره ملی و بین‌المللی گل‌ها و گیاهان زینتی در تاریخ ۲۲ تا ۲۴ شهریور سال ۱۴۰۱ در دانشگاه شیراز شناخته‌شده است.
  • در سومین کنگره بین‌المللی و چهارمین کنگره گل‌ها و گیاهان زینتی که در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار گردید، جناب دکتر نعمت‌الله اعتمادی به‌عنوان سخنران کلیدی، سخنرانی در رابطه با مدیریت فضای سبز شهری با تکیه‌بر اصول منظرسازی کم‌نیاز به آب نمونه موردی در دانشگاه صنعتی اصفهان ارائه نموده‌اند.
  • علاوه بر آن در دومین کنگره بین‌المللی دانشگاه سبز جناب دکتر نعمت‌الله اعتمادی سخنرانی در رابطه با بازطراحی فضای سبز شهری با تکیه‌بر اصول منظرسازی کم‌نیاز به آب در راستای رسیدن به توسعه پایدار ارائه نموده‌اند.

تحقیقات شرکت دانش‌بنیان پایامنظر زنده‌رود در جهت ارائه بهترین و به‌صرفه‌ترین طراحی‌های فضای سبز و تولید گیاهان بومی و مقاوم به شرایط نامساعد محیطی سازگار با شرایط کشور مطابق بادانش روز دنیا در جهت ارائه خدمت به شما عزیزان همچنان ادامه دارد. لذا جهت دریافت اطلاعات به‌روز در رابطه با دستاوردهای جدید در این مجموعه، ما را با نگاه گرمتان همراهی نمایید.

keyboard_arrow_up