معرفی شرکت

کشور ایران با قرارگیری در اقلیم خشک و نیمه‌خشک و کمبود شدید منابع آبی در سال‌های اخیر، در زمینه احداث و نگهداری فضای سبز شهری با مشکلات متعددی روبرو شده است. از جمله دلایل این مشکلات استفاده از الگوهای منظرسازی مناطقی با آب‌وهوای معتدل و پرباران (اروپا و آمریکا)، پهنه‌های گسترده چمن‌کاری شده  در کنار سیستم آبیاری ناکارآمد می‌باشد. لذا  ارائه یک الگوی مناسب طراحی مانند  منظرسازی کم‌نیاز به آب (Xeriscaping) و استفاده از گیاهان بومی‌، سازگار و مقاوم به خشکی به‌منظور مدیریت صحیح پروژه‌های طراحی فضای سبز امری اجتناب‌ناپذیر به نظر می‌رسد.

شرکت دانش‌بنیان پایامنظر زنده‌رود باهدف طراحی فضاهای سبز با تکیه بر اصول منظرسازی کم‌نیاز به آب (Xeriscaping) و تکثیر گیاهان بومی در جهت رسیدن به توسعه پایدار شروع به فعالیت نموده است.

خدمات  شرکت دانش بنیان پایامنظر زنده‌رود

  • طراحی انواع مناظر براساس اصول منظرسازی کم‌نیاز به آب متناسب با کشور ایران
  • طراحی کاشت تخصصی محوطه‌های گوناگون متناسب با اقلیم هر منطقه
  • طراحی فضای سبز داخلی
  • تولید و عرضه گونه‌های گیاهی بومی و سازگار با شرایط نامساعد ازجمله خشکی، شوری، گرما و… به منظور استفاده در فضای سبز
  • تولید و عرضه انواع چمن‌های کم آب بر و مقاوم به شوری
  • مشاوره و آموزش تخصصی در زمینه نگهداری فضاهای سبز و گیاهان

چرا شرکت دانش بنیان پایامنظر زنده‌رود؟

تیم حرفه‌ای و یک دهه تجربه عملی درزمینه طراحی، نظارت و اجرای منظرسازی کم‌نیاز به آب، بهره‌گیری از دانش به روز دنیا و ارتباط با افراد متخصص دانشگاهی در زمینه‌های مرتبط با طراحی فضای سبز از ویژگی‌های شرکت دانش‌بنیان پایامنظر زنده‌رود  می­باشد.

در طراحی و بازطراحی فضاهای سبز با اصول منظرسازی کم‌نیاز به آب، نیازهای کاربران، شرایط و خصوصیات متمایز هر محل در تهیه طرح جامع و برنامه‌ریزی آن در نظر گرفته می‌شود. همچنین شرایط فرهنگی و اجتماعی هر محل و نیز پذیرش اجتماعی تغییرات و پدیده‌های  نو توسط کاربران  نیز بررسی می‌شود. علاوه بر­آن استفاده از گیاهان سازگار و بومی در این نوع از طراحی میزان مصرف آب و هزینه نگهداری فضاهای سبز را کاهش می‌دهد. همه این تغییرات نیازمند حضور افراد متخصص در این زمینه می‌باشد تا بتوانند با تلفیق علم و هنر ایده‌های جدید ارائه دهند و مناظری زیبا و کارآمد خلق نمایند.

شرکت دانش بنیان پایامنظر زنده‌رود با بهره‌مندی از افراد متخصص و پژوهشگر درزمینه طراحی منظر کم آب بر و تولید گیاهان سازگار، بومی و مقاوم به خشکی آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است. کارفرما در همکاری با این مجموعه می‌تواند از منظری پایدار و زیبا با حداقل هزینه نگهداری بهره‌مند شود. لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه طراحی و محصولات تولید شده در مجموعه و ارائه خدمات مختلف در حوزه فضای سبز با بخش پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید.

keyboard_arrow_up